O nás

Naše firma byla založena v roce 1990, tak už dnes funguje přes 28 let. Zakladatelé – univers-budovaEva a Jiří Šťáhlavských se postarali o rychlý rozvoj firmy, která byla roku 2004 transformována na společnost, kterou znáte dnes – Univers Tech s.r.o. V současnosti je ve společnosti cca 45 zaměstnanců.

Naše sídlo naleznete v Kladně, pobočku máme v Plzni, v Českých Budějovicích  v Ústí nad Labem a nově v Hradci Králové, ale montáže provádíme po celé České Republice.

Jsme pyšní na to, že můžeme přiznat fakt, že se v současné době řadíme mezi  největší společnosti v sortimentu stínící a vratové techniky na českém  trhu. Takového postavení jsme docílili díky našim pravidlům. Klademe důraz na orientaci na zákazníka, nízké ceny a přitom vynikající kvalitu, inovaci, flexibilitu a také vysokou produktivitu práce! Vždy se snažíme navrhnout optimální řešení nebo několik dalších variant, ze kterých si mohou naši zákazníci vybrat, aby byly opravdu spokojeni.

Venkovní žaluzie patří k našemu hlavnímu sortimentu.

Kontaktujte naše specialisty na příslušné pobočce v Kladně, Plzni, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem a nově v Hradci Králové.

 

Rolovat nahoru