Novinky

Nebaví Vás úmorné vedro?

Pokud jste zoufalí z horka, které panuje letošnímu létu, jste tu správně. Nabízíme venkovní žaluzie, v několika typech provedení (venkovní žaluzie – lamela ve tvaru Z, venkovní žaluzie – lamela ve tvaru C), které poskytnou příjemný stín a hlavně zamezí přehřátí interiéru. Ušetříte tak za nákladnou klimatizaci, protože v místnosti budete mít optimální teplotu. Venkovní žaluzie zajistí stálou teplotu v interiéru, protože zamezí dopadu slunečních paprsků na okenní tabuli a místnost se tak nepřehřívá. Navíc můžete regulovat prosvit slunce do místnosti naklápěním lamel.

Jedná se o důmyslný stínící prvek, který navíc v kombinaci s komfortním motorickým ovládáním a použitím “chytrých čidel”, výrazně ulehčí a zpříjemní Váš život v tomto parném létě a bude to investice i do let budoucích, kdy nás horká léta čekají čím dál častějí.

Neváhejte se obrátit na naše specialisty, rádi poradí a navrhnou optimální řešení právě pro Vás.

Publikováno: 27.7.2018


Venkovní žaluzie – sezóna 2018 se blíží

Nastává dobře známá situace, kdy sluníčko začíná hřát, v interiéru je nesnesitelné vedro, paprsky pronikají do místnosti a Vy nevidíte na monitor nebo na televizi….. Jak tuto situaci efektivně vyřešit??

Vhodným typem stínění např. venkovními žaluziemi. Připravte se na letní sezónu  ještě dříve, než zcela vypukne. Ne nadarmo se říká, že štěstí přeje připraveným. Pokud nás oslovíte nyní, v horkých dnech si budete užívat komfortu, které venkovní žaluzie nabízí. Vše vyrábíme na míru, dle Vašeho zadání a přání samozřejmě s ohledem na nejefektivnější technické řešení, se kterým Vám poradí naši specialisté.

Dokážeme Vám nabídnout velmi zajímavé slevy, které Vám výrazně ušetří finance ve Vašem rozpočtu.

Venkovní žaluzie od naší společnosti jsou tím nejlepším řešením. Efektivně zastíní interiér, nedochází k jeho přehřívání a navíc podtrhnou ráz každé budovy, která tak získá zcela nový rozměr.

Jedině venkovními žaluziemi můžete plynule regulovat prostup světla do inteiréru, žádný jiný venkovní stínící prvek toto neumí.

Nabízíme mnoho typů venkovních žaluzií na okna, obraťte se na naše specialisty, rádi poradíte nejvhodnější typ exteriérové žaluzie právě pro Váš dům, byt či kancelář.

Publikováno: 12.4.2018


Vánoční otevírací doba

Vážení zákazníci,dovolujeme si Vás informovat o uzavření naší společnosti v období vánočních svátků 23.12.2017 – 3.1.2018.
Budeme se na Vás těšit od čtvrtka 4.1.2018.

Z kapacitních důvodu již nově uzavřené zakázky budou realizovány až v lednu 2018 a to i případné servisy.

Rádi bychom Vám poděkovali za přízeň a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků.

Tým Univers Tech s.r.o.

Publikováno: 6.12.2017


Starší články

Rolovat nahoru