Venkovní žaluzie Z90

Venkovní žaluzie Z90
Venkovní žaluzie Z90

Venkovní žaluzie Z90

Exteriérová žaluzie Z90 vede mezi zákazníky, co se do oblíbenosti týče ze všech exteriérových žaluzií.

Můžeme je označit za technologicky nejvyspělejší venkovní okenní žaluzie v oblasti exteriérové stínící techniky.

Hodí se zejména k zastínění rodinných domů i administrativních budov.

Popis venkovní žaluzie Z90

Horní profil venkovní žaluzie Z90 je v rozměru 56x58mm a je vyroben z galvanicky upraveného ocelového plechu v tloušťce 0,6mm nebo z extrudovaného hliníkového profilu. Dolní profil je v rozměru 93x13mm a materiálově je vyroben z extrudovaného hliníku s povrchovou úpravou elox či v barvách RAL.

Vlastní lamely venkovní žaluzie jsou v šířce 90 mm a jsou vyvinuty tak, že hliníková slitina je vysoce přizpůsobivá a opatřena odolným lakem. Lamely současně obsahují strojově vlisovanou gumu.

Tento druh exteriérové žaluzie má boční vedení s ocelovým lankem potaženým plastem nebo hliníkové vodící lišty 20×21 mm v povrchové úpravě eloxovaný hliník nebo v barvách RAL.

 Lamely jsou umístěny v odolném polyesterovém žebříčku 80/9,5mm v šedé barvě. K pohybu je umístěna navíjecí textilní páska v šíři 8mm, která je pevná, velmi odolná proti oděru, UV záření a působení povětrnostních vlivů.

Způsob ovládání venkovních žaluzií

V nabídce je široká škála ovládacích prvků. Primárně můžete zvolit mechanické ovládání neboli ruční ovládání pomocí kliky.

Vedle tohoto klasického ovládání nabízíme a doporučujeme i komfortnější variantu a to motorickou.

K motorizované venkovní žaluzii doporučujeme doplnit nepřeberným množstvím moderních doplňků a čidel, které zcela jistě oceníte. Jedná se o automatizaci, kdy žaluzie reagují na povětrnostní vlivy – na vítr či slunce.

K venkovním žaluziím samozřejmě nabízíme krycí plechy:

kryci_plechy

Hraniční rozměry : min. šířka 600 mm, max. šířka 6000mm, max. výška 4000mm

Maximální garantovaná plocha je 8m2 při ovládání klikou, 16m2 při ovládání motorem.

z90

 

Rolovat nahoru