Venkovní žaluzie Z90

Venkovní žaluzie Z90
Venkovní žaluzie Z90

Venkovní žaluzie Z90 Exteriérová žaluzie Z90 je technologicky nejvyspělejší venkovní okenní žaluzie v oblasti exteriérové stínící techniky, vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov.

Tento typ venkovní žaluzie Z90 se skládá z horního profilu 56x58mm, který je vyroben z galvanicky upraveného ocelového plechu v tloušťce 0,6mm nebo z extrudovaného hliníkového profilu. Dolní profil je v rozměru 93x13mm z extrudovaného hliníku s povrchovou úpravou elox či v barvách RAL.

Lamely této žaluzie jsou z vysoce přizpůsobivé hliníkové slitiny s odolným lakem v šířce 90 mm a obsahují strojově vlisovanou gumu. Žaluzie má boční vedení s ocelovým lankem potaženým plastem nebo hliníkové vodící lišty 20×21 mm v povrchové úpravě eloxovaný hliník nebo v barvách RAL.

 Lamely jsou umístěny v odolném polyesterovém žebříčku 80/9,5mm v šedé barvě. K pohybu je umístěna navíjecí textilní páska v šíři 8mm, která je pevná, velmi odolná proti oděru, UV záření a působení povětrnostních vlivů.

Způsob ovládání venkovních žaluzií můžete zvolit mechanicky pomocí kliky nebo komfortnější a pohodlnější motorové ovládání v velkým množstvím moderních doplňků a čidel.

K venkovním žaluziím nabízíme krycí plechy:

kryci_plechy

Hraniční rozměry : min. šířka 600 mm, max. šířka 6000mm, max. výška 4000mm

Maximální garantovaná plocha je 8m2 při ovládání klikou, 16m2 při ovládání motorem.

z90

 

Rolovat nahoru