Venkovní žaluzie Z90

Venkovní žaluzie Z90
Venkovní žaluzie Z90

Venkovní žaluzie Z90

Exteriérová žaluzie Z90 je nejoblíbenějším typem z exteriérových žaluzií.

Můžeme je označit za technologicky nejvyspělejší venkovní okenní žaluzie v oblasti exteriérové stínící techniky.

Hodí se zejména k zastínění rodinných domů i administrativních budov.

Popis venkovní žaluzie Z90

Horní profil venkovní žaluzie Z90 je v rozměru 56x58mm a je vyroben z galvanicky upraveného ocelového plechu v tloušťce 0,6mm nebo z extrudovaného hliníkového profilu. Dolní profil je v rozměru 93x13mm a materiálově je vyroben z extrudovaného hliníku s povrchovou úpravou elox či v barvách RAL.

Vlastní lamely venkovní žaluzie jsou v šířce 90 mm a jsou vyvinuty tak, že hliníková slitina je vysoce přizpůsobivá a opatřena odolným lakem. Lamely současně obsahují strojově vlisovanou gumu.

Tento druh exteriérové žaluzie má boční vedení s ocelovým lankem potaženým plastem nebo hliníkové vodící lišty 20×21 mm v povrchové úpravě eloxovaný hliník nebo v barvách RAL.

 Lamely jsou umístěny v odolném polyesterovém žebříčku 80/9,5mm v šedé barvě. K pohybu je umístěna navíjecí textilní páska v šíři 8mm, která je pevná, velmi odolná proti oděru, UV záření a působení povětrnostních vlivů.

Způsob ovládání venkovních žaluzií

V nabídce je široká škála ovládacích prvků. Primárně můžete zvolit mechanické ovládání neboli ruční ovládání pomocí kliky.

Vedle tohoto klasického ovládání nabízíme a doporučujeme i komfortnější variantu a to motorickou.

K motorizované venkovní žaluzii doporučujeme doplnit nepřeberným množstvím moderních doplňků a čidel, které zcela jistě oceníte. Jedná se o automatizaci, kdy žaluzie reagují na povětrnostní vlivy – na vítr či slunce.

K venkovním žaluziím samozřejmě nabízíme krycí plechy:

kryci_plechy

Hraniční rozměry : min. šířka 600 mm, max. šířka 6000mm, max. výška 4000mm

Maximální garantovaná plocha je 8m2 při ovládání klikou, 16m2 při ovládání motorem.

z90

 

Rolovat nahoru