Venkovní žaluzie Z70

venkovní žaluzie Z70
venkovní žaluzie Z70

Venkovní žaluzie Z70 Venkovní horizontální žaluzie Z70 spolu s venkovní žaluzií Z90 technologicky nejvyspělejší žaluzie v oblasti exteriérové stínící techniky, vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov.

Tento typ venkovní žaluzie Z70 se skládá z horního profilu 56x58mm, který je vyroben z galvanicky upraveného ocelového plechu v tloušťce 0,6mm nebo z extrudovaného hliníkového profilu. Dolní profil je v rozměru 67x13mm z extrudovaného hliníku s povrchovou úpravou elox či v barvách RAL.

Lamely této žaluzie jsou z vysoce přizpůsobivé hliníkové slitiny s velmi odolným lakem v šířce 70mm  a obsahují strojově vlisovanou gumu. Žaluzie má boční vedení s ocelovým lankem potaženým plastem nebo hliníkové vodící lišty 20x21mm v povrchové úpravě eloxovaný hliník nebo v barvách RAL.

Lamely jsou umístěny v odolném polyesterovém žebříčku 60/7,5mm v šedé barvě. K pohybu je umístěna navíjecí textilní páska v šíři 8mm, která je pevná, velmi odolná proti oděru, UV záření a působení povětrnostních vlivů.

Způsob ovládání této venkovní žaluzie můžete zvolit mechanicky pomocí kliky nebo komfortnější a pohodlnější motorové ovládání s velkým množstvím moderních doplňků a čidel.

K venkovním žaluziím nabízíme krycí plechy:

kryci_plechy

 

Hraniční rozměry: min. šířka: 600mm, max. šířka: 4000mm, max. výška: 4000mm

Maximální garantovaná plocha je 8m2 při ovládání klikou, 16m2 při ovládání motorem.

z70

 

Rolovat nahoru