Venkovní žaluzie C80 Flexi

Venkovní žaluzie C80 FLEXI jsou označovány FLEXI z důvodu, že se používají lamely bez podélného záhybu, tudíž je docíleno nízké výšky nábalu. Pflexiokud budete potřebovat venkovní žaluzii a chcete, aby byl nábal co nejmenší např. k zachování co největší světlosti okenního otvoru, tento ty je pro Vás tou pravou volbou.

Tyto typ venkovní žaluzie se jsou vhodné na okna do obchodních domů, reprezentačních a administrativních budov, výrobních hal, ale samozřejmě je můžete instalovat i na Váš byt či rodinný dům.

Horní profil venkovní žaluzie C80 FLEXI má velikost 56x58mm. Je vyroben z galvanicky upraveného ocelového plechu v tloušťce 0,6mm nebo z extrudovaného hliníkového profilu. Dolní profil je v rozměru 83x13mm z extrudovaného hliníku s povrchovou úpravou elox či v barvách RAL.

Lamely venkovní žaluzie C80 FLEXI jsou široké 8 mm a jsou ošetřeny odolným lakem. Jsou instalovány v žebříčku o velikosti 72 x 85 mm vyrobeného z polyesteru, aby odolal povětrnostním vlivům.

Venkovní žaluzie je ukotvena pomocí bočního vedení ocelovým lankem s povrchovou úpravou nebo pomocí vodících hliníkových lišt. Vodítka jsou o velikosti 20 x 21 mm v eloxovaném hliníku nebo dle vzorníku RAL.

U tohoto typu venkovní žaluzie lze aplikovat dvojité naklápění lamel tzv. DUO SYSTÉM (variabilní naklápění horní části nebo dolní části nebo celé venkovní žaluzie).

Venkovní žaluzie na okna C80 FLEXI můžete ovládat dvěma způsoby – mechanicky pomocí kliky, která zajišťuje jak naklápění tak stahování venkovní žaluzie. Komfortnější variantou je samozřejmě motorové ovládání venkovní žaluzie. Zde si můžete vybrat mezi spínačem nebo dálkovým ovladačem.

 

Hraniční rozměry pro venkovní žaluzie C80 FLEXI:

minimální šířka: 600 mm

maximální šířka: 4000 mm

maximální výška: 4000 mm

Maximální garantovaná plocha je 8m2 při ovládání klikou, 16m2 při ovládání motorem.

 

c80

 

Rolovat nahoru