Venkovní žaluzie C65

Venkovní žaluzie C65
Venkovní žaluzie C65

Venkovní žaluzie C65 jsou vhodné do pracoven, školících či konferenčních místností doporučujeme zvolit systém DUO, u kterého se horní a dolní část žaluzie naklápí rozdílně.

Venkovní žaluzie Exteriérová žaluzie Cetta 65, s lamelami ve tvaru písmene „C“ o šíři 6,5 cm, je velmi oblíbená a žádaná. Lamely této venkovní žaluzie jsou zasunuty v tzv. žebříčku, který má rozměr 58 x 70 mm. Žebříček žaluzie je navržen tak, aby odolal povětrnostním vlivům a byl pevný do té míry, aby vydržel manipulaci při vytahování a stahování.

Aby lamely venkovní žaluzie šly bez problémů vytahovat, musí tento pohyb zajistit navíjecí textilní pásek v šíři 8mm. Tento pásek je rovněž velmi pevný a odolný proti odření a nevadí mu ani povětrnostní vlivy.

Celý mechanismus lamel je ukotven do horního profilu o rozměru 56 x 58mm. Tento profil je vyroben z pozinkovaného plechu s galvanickou úpravou nebo může být z extrudovaného hliníku. Horní profil je navržen robustněji, jelikož celá venkovní žaluzie typu C65 je větší než typ C50.

Pancíř neboli všechny lamely venkovní žaluzie jsou ukončeny dolním profilem o rozměru 67 x 13mm.  Tento profil může být lakovaný dle vzorníku RAL.

Ovládání této žaluzie doporučujeme dvěma způsoby – mechanicky pomocí kliky, pomocí které naklápíte i stahujete venkovní žaluzie. Komfortnější variantou je motorické ovládání venkovní žaluzie. Zde jsou dva druhy ovládání na výběr – pomocí spínače na zdi nebo dálkově přes ovladač.

K tomuto typu venkovní žaluzie lze instalovat i krycí plechy:

kryci_plechy

U tohoto typu venkovní žaluzie lze aplikovat tzv. dvojité naklápění lamel, kdy se může zvlášť naklápět horní část lamel a zvlášť dolní část veenkovní žaluzie. Venkovní žaluzie se tak stává mnohem variabilnější na ovládání – můžete mít zavřenou horní část a spodní otevřenou nebo obráceně nebo celou venkovní žaluzii uzavřít.

Hraniční rozměry pro venkovní žaluzie C65:

minimální šířka: 600 mm

maximální šířka: 4000 mm

maximální výška: 4000 mm

Maximální garantovaná plocha je 8m2 při ovládání klikou, 16m2 při ovládání motorem.

 

c65

Rolovat nahoru